Služby

Společnost Integoo nabízí v prvotní fázi jednání se zákazníky zpracování bezpečnostní studie, která klientům pomůže zejména ve zjištění potenciálních hrozeb, aktuální míry rizika a zejména pak v definici adekvátních protiopatření a finanční rozvaze. Bezpečnostní studie také může sloužit jako výchozí dokument pro zpracování realizační projektové dokumentace nebo jako podklad pro zadání poptávkového řízení.

Společnost Integoo poskytuje projekční a poradenskou činnost svým zákazníkům. Naši projektanti jsou pravidelně školeni od výrobců a distributorů bezpečnostních slaboproudých technologií.

Nabízíme projekční činnost v těchto stupních:

  • dokumentace pro stavební povolení
  • dokumentace pro výběr zhotovitele
  • realizační dokumentace

Společnost Integoo je výrobcem software v oblasti bezpečnostních technologií a disponuje zkušeným týmem programátorů se zaměřením na on-line komunikace s technologiemi.

Primární úlohou vývojového oddělení je SW podpora produktů Integoo – konkrétně produktů INTEGRA, CARTAG a IVC. Vedle této standardní činnosti také poskytujeme zakázkové úpravy těchto SW pro konkrétní specifické aplikace.

Společnost Integoo zajišťuje dodávky i vlastní implementaci produktů Security Center Omnicast, INTEGRA, CARTAG. Pro naše partnery realizujeme jádra řešení a poskytujeme podporu při jejich implementaci a oživení. Dále provádíme realizace bezpečnostních a slaboproudých technologií dle dohody s konkrétními partnery.

Společnost Integoo s.r.o. věnuje značnou pozornost dlouhodobému partnerství se svými zákazníky. Servisní činnost a podporu pro dodávaná řešení a produkty proto považujeme za jeden z klíčových faktorů pro zajištění jejich trvalé funkčnosti a bezproblémovému provozu. Každá technologie a každý jednotlivý produkt potřebuje zajištění pravidelné údržby a servisu. Proto doporučujeme hned po předání díla nebo produktu uzavřít servisní smlouvu, která podrobněji specifikuje servisní činnosti, které je třeba pravidelně provádět, aby byl konkrétní produkt nebo dílo neustále aktuální a byl tak zajištěn jeho bezproblémový a trvalý provoz.

Společnost Integoo provádí školení na celé portfolio produktů - Security Center Omnicast, INTEGRA, CARTAG a Powerbatt. Školení poskytujeme našim partnerům z řad instalačních firem i koncovým uživatelům. Pro partnery nabízíme „obchodní školení“ a podrobné „technické školení“. Koncovým uživatelům nabízíme možnost obchodní prezentace včetně představení produktů a uživatelské zaškolení pro pracovníky, kteří s konkrétními produkty budou pracovat. Samozřejmostí je pro nás poskytování konzultací v rámci dodaných řešení a to telefonickou formou nebo emailovou formou.