Novinky
úterý, 13 červen 2017 09:17

Genetec Marketing excellence 2016 EMEA pro Integoo

Dne 18.5.2017 přijal obchodní ředitel společnosti Integoo s.r.o. Mgr. Zdeněk Štěpánek, Ph.D. na setkání partnerů společnosti Genetec z regionu EMEA významné ocenění „Marketing excellence 2016 EMEA“ za nejlepší obchodní a marketingové výsledky v regionu EMEA za rok 2016.

pondělí, 18 duben 2016 13:34

Integoo na Axis road show 2016

Společnost Integoo s.r.o. se představila na úspěšné Axis road show 2016, kde postupně v Bratislavě, Brně a Praze představila své novinky v produktech POS-CONTROL Retail, CARTAG, INTEGRA a GENETEC. Návštěvníci mohli navštívit stánek Integoo a také měli příležitost si poslechnout případovou studii z realizace velmi úspěšného projektu s produktem POS-CONTROL Retail u jednoho z našich zákazníků. Systém POS-CONTROL Retail zaujal nejvíce svoji efektivností v eliminaci finančních ztrát u obchodních řetězců, řešením tzv. „přátelských nákupů“ a širokými možnostmi kontroly pokladních transakcí včetně jejich vyhodnocení. Dále návštěvníky zajímala integrace AXIS kamer do produktů POS-CONTROL a CARTAG, která je u těchto produktů již samozřejmostí. Kamery Axis tak ve spojení se systémem CARTAG mohou velmi efektivně sloužit pro čtení registračních značek vozidel a řízení vjezdu. Všem, kteří navštívili náš stánek, děkujeme.

Tým Integoo na stánku v Praze Obchodní ředitel Mgr. Zdeněk Štěpánek, Ph.D. při vystoupení a prezentaci případové studie

pondělí, 07 březen 2016 16:25

Genetec Security Center 5.4

sc54

Nová verze Genetec Security Center 5.4 přináší celou řadu drobných vylepšení ve všech oblastech, ale zároveň několik významných novinek.

pondělí, 01 červen 2015 12:12

INTEGRA MOBIL - v čem Vám může pomoci

Mobilní aplikace systému Integra vhodně doplňuje možnosti nadstavbového systému.

úterý, 21 duben 2015 08:37

Ocenění společnosti Integoo s.r.o. za rok 2014

Ocenění od společnosti Axis – PROJEKT ROKU 2014: Společnost Integoo s.r.o. byla oceněno za nejlepší projekt roku 2014 v ČR – jednalo se o Českou zemědělskou univerzitu Praha, kde jsou nasazeny a integrovány technologie INTEGRA - integrační grafická nadstavba, která integruje systémy PZTS, EPS a kamerový systém univerzity.

pondělí, 20 duben 2015 13:23

Systém Integra má nový driver – EPS ústředna PROTEC

PROTEC 6400Seznam podporovaných zařízení Integračního nadstavbového systému INTEGRA se rozrostl o další driver, kterým je požární ústředna PROTEC. Jedná se o EPS ústřednu řady 6400, 6500, 6600. Např. typ 6400 4LPN, zvládne 4 kruhové linky s možností odboček v každé ústředně, 192 adresných prvků na lince, je certifikována dle EN54 a umožňuje síťově propojit až 99 ústředen.

úterý, 07 duben 2015 12:28

Security Center 5.3

Genetec oznámil plánované uvolnění nové verze svého systému Security Center. Na verzi 5.3 se můžeme těšit na začátku léta a skutečně je na co se těšit. Security Center 5.3 přináší několik vítaných změn a vylepšení, které budou mít zásadní dopad na fungování systému.

První změnou je odstranění limitu, který omezoval členství entit v systémových oddílech na 4. To mělo nepříjemný dopad na možnosti členění přístupových práv zejména u velkých systémů. Nově lze entitu začlenit do libovolného množství oddílů.

čtvrtek, 02 duben 2015 07:24

Integoo fandí hokeji!

integoo-fandi-hokeji-banner

Velice si vážíme Vaší přízně, kterou nám věnujete již po mnoho let. Aby se Vám s námi spolupracovalo ještě o něco lépe, oslovujeme Vás s následující speciální nabídkou.

pátek, 27 březen 2015 13:19

Aktualizace Genetec Security Center 5.2 SR10

SC logoNa konci března uvolnil Genetec nejnovější aktualizaci svého systému Security Center 5.2 SR10. Přináší celou řadu novinek a vylepšení, které uživatelé jistě ocení.

Mezi drobnosti lze například zařadit změnu chování zvukového upozornění na alarm (zní trvale dokud uživatel nezareaguje), vylepšenou podporu 360° systémů Immer Vision nebo nově integrovatelné DVR TEB Digipryn, které v systému funguje jako enkodér se základními funkcemi. Zajímavým vylepšením je podpora odolných mobilních kamer Zepcam, použitelných pro složky IZS.

pátek, 20 únor 2015 13:02

Případová studie - Česká zemědělská univerzita

ČZU Suchdol

Společnost Axis uveřejnila na svých stránkách případovou studii našeho projektu pro Českou zemědělskou univerzitu v Praze. Pro tohoto zákazníka jsme připravovali kompletní návrh řešení kamerového systému Security Center Omnicast s využitím IP kamer této značky.

pondělí, 05 leden 2015 14:36

Chytrý rozvaděč

Společnost Integoo je nově certifikována na návrh, prodej a instalaci tzv. „chytrých rozvaděčů“. Jde o modulární domovní elektrorozvaděče se systémem domácí automatizace pro řízení domu nebo bytu. Více informací najdete na stránce věnované Technologiím nebo na stránkách www.chytryrozvadec.cz.

úterý, 11 listopad 2014 09:52

Aktualizace SW Omnicast a Security Center

V posledních dnech uvolnila společnost Genetec aktualizace svých produktů – Omnicast 4.8 a Security Center 5.2. V případě systému Omnicast jde o Service Release 7, který přináší několik novinek a vylepšení. Ta se týkají zejména podpory pokročilých funkcí kamer Arecont (vzdálené ostření a zoom), kamer Axis (podpora událostí týkajících se teploty a automatické otočení obrazu) a podpora i-VMD alarmů kamer Panasonic.

pondělí, 08 září 2014 07:28

Nová revoluční metoda detekce

Nově do našeho produktového  portfolia zavádíme technologii Ranger GRIDS od společnosti FLIR Systems. Tato technologie slouží především k pokrytí problematických úseků obvodové ochrany. Tam kde selhávají radarové a optické systémy je Ranger GRIDS ideální volbou. Hustě zarostlý a členitý terén je tak nyní možné chránit cenově dostupnou metodou. Základem systému jsou bezúdržbové detektory s vestavěným akumulátorem, který umožňuje až 6-ti leté fungování bez nutnosti výměny. Jednotlivé detektory komunikují rádiově mezi sebou na vzdálenost 15-25 metrů a prostřednictvím posledního detektoru komunikuje celá síť detektorů s Ethernetovou bránou a dále jsou data zasílána do konfiguračního a dohledového software. Je také možná snadná integrace do bezpečnostních platforem jako je INTEGRA.

Systém reaguje na pohyb mezi jednotlivými detektory a je relativně necitlivý na malá zvířata. Mezi aplikacemi lze jmenovat kromě obvodové ochrany objektů a areálů také detekci zvířat v okolí dopravních komunikací a analýzu dopravy.

Bližší produktové informace již brzy na našich webových stránkách.

pondělí, 08 září 2014 07:26

Nově umožňujeme registraci projektů

Registrace projektů slouží jako ochrana pro partnery, kteří vynaložili úsilí pro získání zakázky s našimi technologiemi. Víme, že přesvědčit koncové uživatele o přednostech našich technologií není snadné a stojí Vás jako partnery mnoho času a dalších investic. Někdy je ale také pro nás složité ve fázi výběrového řízení určit, kdo je ten pravý a koho u zákazníka podporovat. Proto, aby zřejmé kdo si naší podporu zaslouží jsme zavedli možnost registrace projektu. Tato registrace Vám dává jistotu naší plné podpory.

pondělí, 23 červen 2014 09:23

Mobilní klient systému INTEGRA

V průběhu léta 2014 plánujeme uvedení nové funkce systému Integra - mobilního klienta pro platformu Android a iOS. Jde o velmi žádané doplnění naší integrační platformy. Mobilní klient bude zaměřen na následující funkce:

  • deník událostí
  • detail záznamu konkrétní události
  • poplachy

K dispozici bude i PUSH notifikace vzniku nového incidentu, která vás okamžitě upozorní na novou událost v systému, včetně detailního náhledu.

Klient bude ke stažení na příslušných aplikačních serverech pro jednotlivé platformy. O konkrétním termínu uvedení budeme s předstihem informovat.

 

 

středa, 04 červen 2014 08:28

Změna sídla společnosti Integoo s.r.o.

Dnem 4. 6. 2014 došlo ke změně sídla společnosti. Nová adresa je Integoo s.r.o.. Truhlářská 1520/23, 110 00 Praha 1 - Nové Město. Adresa provozovny a doručovací adresa - Kyjovská 1983/1, Praha 4 - zůstává beze změny.

středa, 04 červen 2014 08:00

Cenové zvýhodnění pro přechod z analogu na IP

V aktuálním ceníku Security Center můžete najít cenově zvýhodněné kamerové licence pro analogové kamery. Tímto krokem chce Genetec podpořit přechod starých analogových systémů na moderní IP technologii. Jde o společnou aktivitu firem Genetec, Bosch a Axis. Podmínkou pro nákup těchto licencí je použití konkrétních modelů enkodérů od uvedenýc výrobců - Bosch VIPX16 X FE, Axis M7016 a Axis P7216.

středa, 04 červen 2014 07:52

Novinky v Security Center 5.2 SR6

V květnu vydal Genetec nový Service Release pro Security Center 5.2. Jde o SR6 a tato verze přináší řadu vylepšení a novinek v licencování. Kromě tradičního rozšíření podporovaných kamer a enkodérů přináší nová verze i jazykovou lokalizaci do ruštiny nebo přímou podporu Telnet rozhraní ovládanou z Archiveru. Vítanou novinkou v licencování je zařazení některých funkcí do základního balíčku SC Omnicast. Jde především o plnou podporu virtualizace serveru, neomezenou verzi Plan Manager Basic pro práci s mapami, neomezenou podporu IO modulů a neomezenou podporu PTZ klávesnic.

středa, 04 červen 2014 07:40

Nový rekordér Genetec SV-32

Genetec uvádí na trh nový rekordér umožňující rychlé a snadné nasazení systému Security Center až do 32 kamer. Ačkoliv se jedná o miniaturní zařízení, jeho výkon a parametry jsou více než dostačující i pro práci s megapixelovými kamerami. Jde o technicky i cenově zajímavé řešení pro menší a střední instalace, kde není vhodné nasazení běžného serveru. Zajímavou možností je zapojení SV-32 do federovaného systému a vytvoření centrálně dohlíženého systému nad všemi instalovanými pobočkami.